Květen 2012

Moc se omlouvám

31. května 2012 v 7:01 | Jessica Win
Ahojky,
vím, že jsem se celkem dlouho neozvala a za to bych se Vám všem chtěla moc omluvit. Za to, že jsem takhle zmizela bez jedinýho článku, bez nějakého ohlášení.
Důvodem mé nepřítomnosti byli celkem vážné rodinné problémy, takže asi chápete, že jsem na blog neměla ani náladu, ani čas.
Opravdu bych se chtěla ještě jednou moc omluvit a to především mojim affs. Ode dneška začnu zase normálně obíhat, psát články... :)

Vaše Jessica Win

Tak tohle je už MOC! Lidi proberte se!

20. května 2012 v 13:17 | Jessica Win |  Moje téma
Takže,
většina z Vás asi ví, že jsme včera hráli zápas se Sloveskem a oni nás porazili.
Jo, zklamalo mě to. Věřila jsem jim, ale prostě to našim klukům nevyšlo. Nebudu jim za to nadávat a nebudu nadávat ani Slovákům, že nás porazili, ale dneska ráno jsem zjistila jaké sv*ně existují.
Dneska ráno jsem asi v deset hodin vlezla na facebook a nestačila jsem se divit. Samé komentáře, statusy, fotky o tom, že Češi Slovákům nepřejí vítězství a přejí si, aby prohráli a aby jim Rusové dali co proto. Ale to ještě nebylo vše. Zastavil se mi dech v tu chvíly, když jsem narazila na stránku s názvem: "Modlíme se za leteckou havárii slovenského hokejového týmu" a zjistila, že ta stránka má přes 700 lajkerů. V tu chvíly jsem se začala stydět za Čechy, kteří byli schopni tohle udělat. Slováci teď osočují celý český národ. A podle mě na to mají nárok. Jak bychom se chovali my, kdybychom našli stránku, kde by si lidé přáli ať nám zemřou všichni hokejisté? No, asi bychom nebyli rádi. Nám se zabili tři hokejisti, jim jeden. Ale všichni víme jak to bolelo. A teď tu bolest přejeme Slovákům?
Vždyť jsme byli jeden národ. Byli jsme Českoslovesko. Tak kde se ve Vás bere ta nenávist?
Mluvím k těm, kterých se to týká. Vy, co Slovákům výhru přejete (jako já) si to neberte osobně.
Jak se vůbec takový sv*ně mohli narodit? Jak můžou dávat svoji nenávist takhle najevo? Jak mohou přát někomu smrt? Jsou to vůbec lidi?
Můj bože, je to jen sport. Je to jen hra. Je to jen hokej. A je to jen mistrovství světa. Ale ani to, není důvod k takové nenávisti, se kterou jsem se dnes setkala.
Lidi proberte se! Tohle je moc! Zamyslete se nad sebou! I Slováci si zaslouží vyhrát! Když už ne my, tak to dopřejte alespoň jim. Nebuďme sv*ně. A dopřejmě jim tu radost.

Jessica Win

16. května 2012 - Můj Nejlepší Kamarád

16. května 2012 v 19:43 | Jessica Win |  Deník
Ahoj Děcka,
dnešek pro mě byl hodně náročným dnem a to z jednoho jediného důvodu. Jelikož jsem v anonymitě nevidím důvod, proč bych to sem nemohla napsat. Takže...
...můj nejlepší kamarád, kterého znám už asi od malička mi dneska řekl, že je gey. Vzala jsem to v pohodě. Proti homosexuálům nic nemám. Proč taky? Jsou to úplně normální lidé. Jenže den byl pro mě náročný tím, že právě ten kamarád byl celý den špatný, protože to doma řekl i mamce a ta byla celkem v šoku. A on se teď bojí, že až se to dozví jeho táta, tak ho odsoudí.
Mám ho ráda, je to můj nejlepší kamarád a nerada vidím, jak se trápí. Držím mu palce a doufám, že to jeho rodiče vezmou v pohodě. :)

Fuck Haters!
Jessica Win

13. května 2012 - Harémové kalhoty

13. května 2012 v 13:21 | Jessica Win |  Deník
Ahojky,
tak mám nasrávačky. V nadpisu je "Harémové kalhoty" - celkem se mi ten název líbí a zjistila jsem, že se tak nasrávačkám slušně říká. Jsou černé a vypadají asi jako ty, kterých jsem sem dávala obrázek. Jsou přesně takové jaký jsem chtěla a krásně se mi hodí k balerínám. Ale mám smůlu, protože je dostanu až k svátku, který mám 25. května. Takže jsem se v nich nestihla ani vyfotit a už mi je vzala babička. Ale nebojte, jakmile je dostanu udělám foto a dám ho sem abyste viděli jak úžasně to vypadá a abych znala Váš názor. :)
Jinak. Dnes je Den Matek. Ale dnes už opravdu :D. Dala jsem mamce kytku, takže už to mám za sebou. Nebudu Vám lhát. Mám jí MOC ráda. Lepší maminku jsem si přát nemohla i když mi někdy leze na nervy a já jí. ;) Je to člověk, který mi dal život... Jéj to už je moc. Nechci tu psát nějaké srdceryvné články o tom proč milovat svoji maminku - to by měl každý vědět sám. :)
Za chvíly jedu k tetě podívat se na turnaj ve fotbale. Bratránek hraje, tak ho jedu podpořit. Nejprve jsme měli v plánu jet na kole, ale v tomhle počasí to není nejlepší nápad. Takže si zase povezu prdel v autě. Sakra, já chci sportovat. Tak si jdu aspoň trochu zacvičit.

Jess

11.května 2012 - Nevím :D

11. května 2012 v 20:02 | Jessica Win |  Deník
Dobrý večer dámy a pánové :D,
do téhle rubriky jsem dlouho nepsala, takže jsem se rozhodla to napravit.
Dneska ve škole pohodička. Z šesti hodin třikrát na kompech a jednou jsme se koukali na film. Takže jsme se dohromady učily tak dvě hodiny a to jen tak chabě.
Na tréninku by to mohlo být dobré kdyby nepřišla slečna J. Už nejmín dva měsíce nebyla na tréninku a teď se tam z ničeho nic objeví a myslí si že je hvězda. Fáákt mě nebavilo poslouchat celý dvě hodiny ty její kecy a prudění :D. Tak jsem se sní trošku chytla. Jak já ráda říkám: vyměnily jsme si názory. A vůbec toho nelituju. Jsem ráda, že jsem jí řekla co si o ní myslím a jak jí pak sklaplo trapce jedný. Opravdu já jí tak nemám ráda! :D
A zejtra bych ještě v osm ráno měla jít plavat dlouhý tratě. No tak to fáákt nedám. Asi se na to vybodnu. Za prvé se mi tam vůbec nechce a za druhé tam bude Slečna J. Takže se na to vykašlu. Sice je to povinné, ale to je snad moje věc. Já jim platim takovejch peněz ročně, takže jim může bejt jedno kdy přijdu a kdy ne. :D
Teď jsem přišla z tréninku. Mám hlad a jsem unavená. Jdu se najíst a pak asi do postýlky s notebookem a mojím milovaným The O.C.

Takže se mějte. Přeju dobrou noc.
Vaše Jessica Win


Originalita

11. května 2012 v 15:27 | Jessica Win |  Téma týdne
Originalita... Co vlastně slovo originalita znamená? Slovníky říkají něco nového, neotřelého, jedinčného,..
Tak co je tedy v dnešním světě originání? Téměř nic. Člověk sám o sobě. Jsme každý originál. Ale jakmile se začneme oblékat, malovat, pohybovat, mluvit už tak originální nejsme a můžeme se chovat jakkoli výstředně. Pořád budeme někoho napodobovat. Nebudeme ho přímo kopírovat, ale tu prvotní inspiraci taky někde vzít musíme.
Ku příkladu: vezměte si Lagy Gaga... O té by většina populace řekla, že je originální. Že nikoho nenapodobuje. Že to jsou její střeštěné nápady. Ne! Vezměte její umělecké jméno Lady Gaga. Mylíte, že vyšlo z její hlavy? Nevyšlo. Vzala si INSPIRACI z nějaké písničky z názven Radio Gaga. Také není až zas tak originální.
Dnes bychom vážně originálního člověka hledali jen z těží. Říká se, že člověka dělají originální jeho nápady. Ale člověk také musí vzít na ty nápady někde inspiraci. A jsem zase zpětt u inspirace. Dnes je originální člověk ten, kdo vymyslí originální nápad nebo má zajímavou myšlenku, ale pokud bychom to měli pitvat tak jako jsem originalitu teď rozpitvala já, tak na světě nebude existovat jediný originál.
Ani tento článek není originální. Vsadím se. že takto ho pojme i dalších 10, 20, 30 lidí.

*Jinak jsem no dlouho přemýšlela co na toto téma napsat, tak jsem nakonec vymyslela toto. Podle mě je to jeden z mých slabších článků, takže se omlouvá. Toto téma mi nesedlo. Příště to snad dopadne lépe.

;) Jess

Změna stylu

11. května 2012 v 14:40 | Jessica Win |  Fashion
Pmalu, ale jistě začínám měnit svůj styl.
Doteď jsem se oblékala asi takto: džíny triko, mikina, botasky... Jenže to mě omrzelo. To za prvé a za druhé chci začít nosit sukně, šaty a podobně. No prostě se oblékat jako holka. Doteď lidi poznaly moje pohlaví snad jen podle obličeje. Nechci tu tvrdit, že jsem se oblíkala strašně. To ne. Ale prostě oblíkala jsem se tak nevýrazně. Většinou jsem dávala přednost pohodlnosti. A podle toho to i vypadalo.
Budu mít svátek a jako každý rok dostanu od babiček peníze. Takže pujdu nakupovat. Udělám si takový seznam a budu se snažit ho vyplnit. Rozhodla jsem se, že při nákupech nebudu ukvapená. Budu u toho přemýšlet. A jelikož jsem tak trochu shopaholička, jak už jsem párkrát psala, tak to bude trochu problém, protože jakmile se mi něco líbí na první pohled mám pocit že to musím mít. Ale s tím je ode dneška KONEC!!
Takže ten seznam:1) Sukně
Chtěla bych nějakou takovouhle sukni. Asi jiný vzor, ikdyž tenhle je taky celkem pěkný. Prostě bych chtěla nějakou tu jak má takhle ty vrstvy. Jestli chápete. Jestli ne, tak takovou co je na obrázku. :)
2) Nasrávačky
Další bych si chtěla pořídit nasrávačky. Staršně se mi k nim líbí baleríny a jelikož jsem si baleríny už pořídila, tak mi teď akorát chybí ty nasrávačky. Hrozně se mi líbí ty na obrázku. I ta barva i ten střih. :)No, a teď začínám pomalu zjistovat že sama nevím co chci všechno nakoupit. Ale každopádně tohle jsou dvě základní věci které chci. A teď se jdu opalovat :)

Jess


!! Změna pravidel pro affs !!

10. května 2012 v 15:47 | Jessica Win
Jen stručně:

trošku jsem pozměnila pravidla pro moje affs a tudíž i pro ty co by se jimi chtěli stát.

Celý článek s pravidly pro affs naleznete TADY

9. května 2012 - Pilates

9. května 2012 v 20:15 | Jessica Win |  Deník
Brej večer, já jsem mrtvá!
Byla jsem dneska na hodině Pilates. A řeknu Vám, že bych nikdy nečekala, že Pilates může být taková dřina. V půlce hodiny jsme měla chuť odejít domu.
Bolej mě nohy, břicho, záda. Bolej mě svaly o kterých jsem nevěděla, že je mám.
Říkejte si co chcete, ale prostě Pilates je dřina a jestli jste někdy cvičily Pilates a nic Vám potom nebylo, tak máte buď zatraceně dobrou kondičku a nebo jste necvičily pořádně. :)

Můj názor .
Jdu spát. Vaše Jess.

Nehty - Hit letošního léta

9. května 2012 v 19:24 | Jessica Win |  Cosmetic

Hitem letošního léta se staly popraskané nehty. V pravo máte obrázek jak výsledek vypadá. Ale neboj, pokud se Ti to zdá těžké a nevíš jak na to, tak pokračuj ve čtení.

Nic není tak těžké jak to vypadá. Takže, základem jsou dva laky. A to, jeden obyčejný - barevý a druhý speciální - praskací. Praskací se většinou kupuje bílý nebo černý, protože tyhle barvy se hodí ke všem barvám. Ale samozřejmě se vyrábí i jakékoli jiné barvy.
První krok - jako první si úplně normálně nalakuješ nehty barevným lakem. Ten pak necháš zaschnout.
Druhý krok - když Ti uschne obyčejný podkladový lak, natřeš nehty tím speciálním praskacím lakem, díky kterému během chvilky uvidíš jak začne praskat. Čím slabší vrstvu naneseš, tím více bude prasklinek :)
Pro vyšší výdrž tohoto designu můžeš nehty potom ještě natřít průhledným lakem, ale nemusíš.

Já jsem je už zkoušela, ale jen s lakem kamarádky. Jinak svůj lak už mám objednaný, tak až mi přijde, udělám nějaké video s postupem + nějaké fotky .. :)

*Jess*